SNÍDANĚ

Nabízíme snídaně od 8:00 každý den kromě neděle.

Děláme klasická jídla z vajec, míchaná, omeleta, sázená, nebo třeba sladké lívance. Každý den jsou od otevření k dispozici čerstvě upečené bagety a okolo desáté hodiny chleba. 

Můžete snídani vyřešit rychle – kávu vám rádi připravíme s sebou a zabalíme bagetu či croissant. Nebo si dopřát delší snídani s vajíčky, lívanci a výbornou kávou v pohodlí naší kavárny.

Snídaňová jídla nabízíme až do 16:00.

 

Kynuté lívance (s ovocem nebo javorovým sirupem)
Dukátové buchtičky s vanilkovým přelivem
Vejce (3ks) míchané, sázené, omeleta
Se šunkou příplatek

Bageta s máslem a se šunkou od kosti nebo sýrem

60
60
55
10

30

 

CELODENNÍ JÍDLA

Pro svačinu, lehký oběd či odpolední občerstvení každý den připravujeme novou polévku.  Dále máme v nabídce  výběr těstovin, salátů, obložených baget a sladkých jídel jako jsou buchtičky se šodó. Stálá nabídka bývá doplněna aktuálním výběrem, který je k dispozici v kavárně u obsluhy či na tabulích.

PEKÁRNA

Několikrát denně pečeme svůj vlastní chleba a bagety. Dále pečeme máslové croissanty, štrůdly, vánočky či bábovky. Nabídka je přizpůsobena sezóně a také našim možnostem.

Aktuální informace na blogu či FB.

Polévka s pečivem dle denní nabídky

Těstoviny s rajčaty a rukolou, Aglio olio e peperoncini nebo Carbonara

45

95

 

Chléb velký, hladká mouka, žitná mouka

Bageta, hladká mouka, žitná mouka

Bábovka

Croissant

Jablečný závin se šlehačkou

50

35

20

20

45

ZÁKUSKY A DORTY

To nejlepší najdete v naší vitríně. Zákusky a dorty vyrábíme vždy v naší provozovně, nebo ve spolupráci s cukrárnou Split.

Zakládáme si na používání nejlepších surovin, bez přidávání zbytečné chemie či stabilizátorů. Nejdůležitější pro nás je, aby byly zákusky vždy v nejlepší kvalitě a naprosto čerstvé.

Vzhledem k možnostem výroby a zázemí unionky nenabízíme větší dorty či dorty na objednávku a doporučujeme Vám, v případě zájmu, návštěvu cukrárny Split.

Zákusky neustále doplňujeme

Po celý den připravujeme čerstvé zákusky a doplňujeme je do vitríny. Může se stát, že Váš oblíbený nebude právě k dipozici. Informujte se prosím u personálu, kdy bude vyroben